MUĞLA MİLLETVEKİLİ'NDEN ZİYARETLER

Ak parti Muğla Milletvekili Dr.Mehmet Nilhıdır Ak Parti Bodrum ilçe Başkanı Yılmaz...

MUĞLA MİLLETVEKİLİ'NDEN ZİYARETLER
Ak parti Muğla Milletvekili Dr.Mehmet Nilhıdır Ak Parti Bodrum ilçe Başkanı Yılmaz Algül ve beraberindekiler Bodrum Kaymakamını ve Bodrum belediye Başkanını ziyaret etti.
İlk olarak Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir'i makamında ziyaret eden Nilhıdır ve beraberindekiler Bodrum yeni kaymakamı Özdemir'le hem tanışma ziyareti hem de Bodrum'un sorunlarıyla ilgili bir görüşme gerçekleşti.
Görüşmede Nilhıdır, Bodrum yarımadasında bulunan 11 belediye hakkında Kaymakam Özdemir'e görüş ve önerilerini sordu Kaymakam Özdemir ise şunları söyledi.
“Bodurm’daki 11 belediyenin bodrum için çok fazla, içişleri bakanlığında bununla ilgili bir çalışma yapılmış ancak bir sonuç alınamamış. Bodrum iç içe girmiş bir turizm merkezi Antalya’dan sonra en önemli turizm merkezlerinden birisi, Bodrum'u elektriğiyle, çöpüyle, suyuyla bir bütün olarak düşünmek zorundayız 11 Belediye Bodrum yarımadası için sıkıntı oluyor" şeklinde konuştu.
Kısa görüşmenin ardından Ak Parti Muğla Milletvekili Dr. Mehmet Nilhıdır ve beraberindekiler Bodrum Belediyesini ziyaret etti. Belediye personeliyle selamlaştıktan sonra Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret etti.
Milletvekili Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile genel fikir alışverişinde bulundu.