ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Bodrum’da 19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında bir bilardo turnuvası düzenlendi....

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Bodrum’da 19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında bir bilardo turnuvası düzenlendi. 10 güren süren müsabakalar sonunda dereceye girenlere ödülleri verildi.

19 Mayıs Gençlik Haftası dolayısıyla Oasis Akademi Bilardo’da 10 gün süren bilardo turnuvası gerçekleştirildi. Üç bant ve 8 top Amerikan kategorilerinde toplam 50 sporcunun katıldığı müsabakalar sonunda dereceye girenlere kupalar verildi. Kupa Töreninde Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu da hazır bulundu.

Üç bant kategorisinde Hasan Pamuk birinci, Eren Uzun ikinci olurken, 8 top Amerikan kategorisinde ise Erdoğan Kılıç birinci, Ramazan Gültekin ikinci oldu.

Turnuva hakkında bilgiler veren Türkiye Bilardo Federasyonu Muğla İl Temsilcisi ve Akademi Bilardo'nun işletmecisi Hasan Pamuk, şunları söyledi:

“19 Mayıs, bizim ışığımız. Onun adına Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Akademi Bilardo işbirliği ile “19 Mayıs Gençlik Haftası Kupası” düzenledik. 10 gün süren yarışmalar sonunda ben yani Hasan Pamuk birinci, Eren Uzun ikinci, Alaaddin Bağdat üçüncü, Serdar Kılıç dördüncü oldu. Aynı zamanda bilardocuların dışında ilk defa bir işadamı şampiyonluğu göğüsledi; Ege Branda’nın sahibi Erdoğan Kılıç Bey. Bu anlamlı turnuvada burada yarışan ve bizi destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Her turnuvada yanımızda olan Kent Medya Grubu çalışanları ile Dr. Oğuz Poyraz’a da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.