OPTİMİST MİLLİ TAKIM KAMPI BODRUM'DA

Türkiye Yelken Federasyonu 2013 faaliyet programında yer alan Optimist Milli Takım...

OPTİMİST MİLLİ TAKIM KAMPI BODRUM'DA
Türkiye Yelken Federasyonu 2013 faaliyet programında yer alan Optimist Milli Takım Kampı 14-17 Mart 2013 tarihleri arasında Bodrum'da gerçekleşiyor.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü ev sahipliğinde düzenlenecek olan Milli Takım aday kadrosunda 17'si erkek 6'sı bayan olmak üzere toplam 23 sporcu yer alıyor.

2013 yılı Milli Takım çalışmaları kapsamında ilki düzenlenen kampta sporcular Milli Takım antrenörleri Serdar Çiçek, Ertaç Sunman ve Gökhan Durkal yönetiminde çalışmalarını sürdürecekler.

Kamp çalışmaları kapsamında rüzgar koşulları da dikkate alınarak Milli Takım Aday Kadrosu Bodrum’da küçük bir sosyal ve kültürel faaliyette de bulunacak. Bu kapsamda Bodrum Deniz Müzesi, Bodrum Kalesi gezilecek.

2013 yılı kamp çalışmaları sonucunda Türk Milli Takımını oluşturacak 9 Erkek ve 3 Bayan sporcu, ülkemizi bu yıl Macaristan’ın Balaton Gölünde düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası'nda ve 15-26 Temmuz 2013 tarihleri arasında İtalya’nın Garda Gölünde düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanacak.