Ören'in, Gönüllü Turizm Elçisi Oldu

Tüm yazı Milas'a bağlı Ören'de geçirecek ve tüm konserlerine buradan gidecek olan Seda Sayan "Bu cennetin tanıtılması ve tabii ki; çok iyi korunması için her türlü desteği vermeye hazırım. Gökova ve Ören'in gönüllü turizm elçisi olacağım" dedi.

Ören'in, Gönüllü Turizm Elçisi Oldu

Koronavirüs salgını nedeniyle 4 aydır Ören'de yaşayan Seda Sayan yıllara meydan okuyor. Güzel sanatçının sosyal medyada fotoğrafları en çok beğenilenler ve konuşulanlar arasında girince Sayan da, güzellik sırrını açıkladı. "Pilates ve yüz yogası yapıyorum."

27 Haziran Cumartesi günü Bodrum Günay Restaurant'da sahne alacak olan Seda Sayan, konsere kadar denize açılarak bol bol enerji depoluyor. Fiziğiyle ve görüntüsüyle genç kızlara taş çıkaran sanatçının her gün pilates ile beraber yüz yogası yaptığını belirterek, güzellik sırrını açıkladı.     

Yenilen repertuvarı ile Bodrum'da sevenleriyle buluşacak olan Seda Sayan'a Günay Restaurant sahnesi için modacı Gülşah Saraçoğlu tarafından iki ayrı kıyafet hazırlanıyor. Sayan konserinde ayrıca sürprizler de olacağını açıkladı ancak detay vermedi.