SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:10:14' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:10:14' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661161

REKLAM TABELALARI YERLE BİR EDİLDİ!..

Bitez Yalısında bulunan reklam tabelaları bilinmeyen kişi veya kişilerce yerle bir...

REKLAM TABELALARI YERLE BİR EDİLDİ!..
Bitez Yalısında bulunan reklam tabelaları bilinmeyen kişi veya kişilerce yerle bir edildi.

Bitez Aktur sitesi yolu üzerinde bulunan yaklaşık 4 ışıklı ve kapalı reklam panosu kimlikleri henüz bilinmeyen kişi veya kişilerce kasten parçalandı. Birkaç gün önce meydana gelen olay adli makamlara da yansıtıldı.

Konuyla ilgili olarak Kent Habere konuşan Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez, durumu polise bildirdiklerini ve konunun yargıya taşındığını söyledi. Olayı kimin yaptığını henüz tespit edemediklerini ifade eden Çömez, polisin gerekli çalışmaları yaptığını belirterek şunları söyledi:

“Olay geçen hafta içerisinde yaşandı. Zabıta arkadaşlar durumu bize iletti. Bizde emniyete bilgi verdik, gereken çalışmalar yapılıyor. Bunlarla ilgili tespitler yapıldı. Bu olayın neden yapıldığını bilmiyorum. Olayın olduğu sırada ben izinliydim ama olaydan haberim oldu. Boş olan reklam tabelaları çocuklar tarafından değil bazı kişiler tarafından kasti olarak yapılmış bir hareket. Zarar olarak şu an bilmiyorum ama tespitleri yapıldı. Olay adliyeye taşındı” dedi.