SEYİR HALİNDEYKEN ÇANTASINI ARIYORDU

Muğla’da meydana gelen kazada dört kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Araç içinde...

SEYİR HALİNDEYKEN ÇANTASINI ARIYORDU
Muğla’da meydana gelen kazada dört kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Araç içinde sıkışan yaralı bayan AKS ekiplerinin uzun uğraşlarının ardından araç kesilerek kurtarılmasına rağmen, hastanede hayatını kaybetti.

Muğla’dan Akkaya yolunda seyir halinde olan Vildan Türker yönetimindeki 48 N 2996 plakalı otomobil, seyir halinde iken kendisine ait çantasını aracın içine düşürdü.

Otomobili hareket halinde iken düşen çantasını almak isteyen Türker, direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yoldan çıkan araç yolun sağında bulunan Karadere’ye uçtu. Dereye uçan ve ters dönen araç içinde bulunan otomobil sürücüsü Vildan Türker, Ahmet Türker ve 6 yaşındaki Duru Türker çevrede bulunanların yardımı ile araç içerisinden çıkartılırken, yolculardan Rukiye Murat otomobilde sıkıştı.

Olay yerine gelen Muğla Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı AKS ekibinin çabaları ile Rukiye Murat araçtan yaralı olarak kurtarıldı.

Kurtarılan yaralılar, Muğla Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, otomobil sürücüsü Vildan Türker, Ahmet Türker ve Duru Türker’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Araçta sıkışan ve AKS ekipleri tarafından kurtarılan Rukiye Murat isimli bayan ise hastanede hayatını kaybetti. Kaza ile ilgili tahkikat devam ediyor.