Sorunlar 5 Yıl İçinde Çözülecek Sözü

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, Müsgebi ve Yahşi Mahallelerinde ziyaretlerde bulundu.

Sorunlar 5 Yıl İçinde Çözülecek Sözü

Ziyaretlerini eşi Sezil Tamer Mandalinci ile birlikte gerçekleştiren Başkan Adayı Mandalinci’ye, CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, CHP Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, önce Müsgebi ve Yahşi Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti. Akşam saatlerinde ise Bodrum Belediyesi’nin organizasyonunda gerçekleştirilen iftar programına katıldı. Mandalinci, göreve gelmesi durumunda “Çözüm odaklı belediyeciliği” hayata geçireceklerini ve 5 yılda Bodrum’un tüm majör sorunlarının çözüme kavuşacağını söyledi.

Ziyaretlerinde vatandaşların dile getirdiği sorunları ve önerileri dinleyen Tamer Mandalinci, vatandaşların yerel yönetimlerden “derdinin dinlenmesi ve çözülmesini” istendiğini dile getirerek, “Biz bunu gerçekleştireceğiz, vatandaşa ulaşılabilir olacağız. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşacağız” dedi.

Belediye Meclis Üyeliği döneminde, özellikle seçim bölgesi Turgutreis’te 5 yılda sergilediği çalışmaları ve çabalarını örnek gösteren Mandalinci, sözlerine şöyle devam etti:

“Yapmış olduğum çalışmalara hakim olanlar, bölgeme kattığım değeri ve memleketim için yapmak istediklerimi çok iyi bilirler. Bu süreçte halkla iç içe, sokaktaydım, ortak akılla çözümler ürettik ve herkesin ulaşabildiği biriydim. Belediye başkanı seçildiğimde de halktan asla kopmadan yine içlerinde yine aralarında, ulaşılabildikleri aynı Tamer Mandalinci olacağım. Samimiyetle sorunları çözme anlayışla yaklaşacağım. Çözemediğimde karşınıza çıkıp nedenlerini de anlatacağım.” dedi.

Sorunlara konunun uzmanları, STK’lar ve vatandaşların görüşleri alınarak çözüm üreteceklerini ifade eden Başkan Adayı Tamer Mandalinci, ‘Çözüm odaklı belediyeciliği’ hayata geçireceklerini ve 5 yılda Bodrum’un tüm majör sorunlarını çözüme kavuşacağını ifade etti.