SPOR MERKEZİNDE ÇİFTE DOĞUM GÜNÜ...

Pilates Body Art merkezinde yapılan çifte doğum günü kutlamasında,Pilates öğretmeni...

SPOR MERKEZİNDE ÇİFTE DOĞUM GÜNÜ...
Pilates Body Art merkezinde yapılan çifte doğum günü kutlamasında,Pilates öğretmeni ile öğrencisi yeni yaşlarını dostlarıyla beraber kutladılar ve doğum günü pastasına birlikte üfleyerek iyi dileklerde bulundular.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un eşi Hülya Kocadon ve Pilates öğretmeni Ayşegül Demirsoy’un birlikte kutladıkları doğum gününde pastayı beraber kestiler. Sürpriz doğum günü partisine öğretmen ve öğrencisinin tüm arkadaşları katılırken Özlem Alipaşalıoğlu kendi elleriyle yaptığı organik limonatayı misafirlerine bizzat ikram etti.

Spor salonun sahibi Özlem Alipaşalıoğlu ve öğretmen Ayşegül Demirsoy’un öğrencisi olan Hülya Kocadon doğum gününde sevenleri ve spor arkadaşları ile birlikte olmaktan mutlu olduğunu dile getirerek, “Bu gün burada hocam ile aynı günde doğmuş olmanın ve bu anlamlı günümüzü beraber kutlamanın sevincini yaşıyorum” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un eşi olan Hülya Kocadon, Marmara Koleji’nde İngilizce öğretmeni. Ayşegül Demirsoy ise Kocaeli Üniversitesi beden eğitimi bölümü mezunu olup zumba ve pilates dersleri veriyor.

İstanbul’dan beden eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda nişanlısı Özgür Tetik ile Bodrum’a gelen Demirsoy doğum gününü Bodrum’da kutlamaktan memnun olduğunu dile getirerek; “Belediye başkanının eşi Hülya hanım ile aynı günde doğmuş olduğumuz için bir kutlama yaptık ve burada bulunan üyelerimiz, öğrencilerimizde bize eşlik ettiler, çok mutluyum” dedi.