Süleyman Şah Gökcan Vefat Etti...

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'ın eşi Süleyman Şah Gökcan, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan iş insanı Gökcan'ın ölümü kentte üzüntü yarattı.

Süleyman Şah Gökcan Vefat Etti...

Kovid-19 testi pozitif çıkan ve 15 gündür Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 73 yaşındaki Gökcan, sabah saatlerinde emboli sonucu meydana gelen akciğer ve kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Gökcan'ın cenazesinin 7 Aralık'ta Şehir Yeni Mezarlığında, Kovid-19 tedbirleri kapsamında toprağa verileceği öğrenildi.

Kendisi de 9 Kasım koronavirüse yakalanıp atlatan milletvekili Yelda Erol Gökcan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada duygularını şöyle ifade etti:

"Can yoldaşım, hayat arkadaşım, kaderim, Oğlum Süleyman Şah’ın babası, güzel insan Muğla’nın Şah babasını kaybettik. Rabbim mekanını cennet eylesin. Güzel insanlar güzel atlara binip gittiler... Seni en güzel hatıraların, daima gülen yüzünle hatırlayacağız ruhun şad olsun..."

Süleyman Şah Gökçen yerel yayıncılık alanında da yatırımlar yapmış, Muğla'nın ilk yerel televizyon kanallarından Şah Tv'nin de kurucusuydu.