TRAFİK KAZALARI MOBESE'DE…

Bodrum'da sık sık meydana gelen kazalar mobese kameralarınca saniye saniye kaydediliyor....

TRAFİK KAZALARI MOBESE'DE…
Bodrum'da sık sık meydana gelen kazalar mobese kameralarınca saniye saniye kaydediliyor.

Turizm cenneti Bodrum’da meydana gelen trafik kazaları mobese kameralarına takıldı. İlçenin trafiğin yoğun olduğu önemli noktalarında bulunan kameralar; kazaları, hırsızları, kavgaları saniye saniye kaydediyor. Polisler ise 24 saat boyunca ekranların başında Bodrum’u izliyor.

Kameralara takılan görüntülerde ise motosiklet kazaları, otomobil kazaları ve dikkatsiz sürücülerin yaptığı maddi hasarlı kazalar görünüyor. Görüntülerde, bir otobüs yokuş başı mevkisinden Bodrum’a doğru inerken freninin patlaması sonucu trafiği birbirine katıyor. Bir yaya ise karşıdan gelen aracın üstüne yürüyor ve kaçınılmaz son olan trafik kazası sonucu yaya kazadan ucuz kurtuluyor. Başka bir kazada, otomobille çarpışan motosiklet kazası sonucunda motosiklette bulunan 2 kişi hafif şekilde yaralanıyor.

Bir motosiklet sürücüsünün ise araca çarpması sonucu kafasındaki kask başından fırlıyor ve kask sürücünün hayatını kurtarıyor.

Bu arada Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ise kask takmayan motosiklet sürücülerine göz açtırmıyor. 24 saat aralıksız uygulama yapan trafik ekipleri sürücülerin kask takması için gece gündüz çalışıyor.