Turgutreis Seçim Ofisini Açtı

CHP Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, kendisinin de mahallesi olan Turgutreis'te faaliyet gösterecek seçim ofisini yoğun bir katılımla açtı.

Turgutreis Seçim Ofisini Açtı

Turgutreis bölgesinde, seçim çalışmalarında aktif kullanılacak olan Bahçelievler Mahallesi’ndeki Seçim Ofisi’nin açılışı, önceki gün yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci’nin ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, YDK Üyesi Remzi Kazmaz, İlçe Başkanı Tuna Işın, geçmiş dönem belediye başkanları, meclis üyesi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşması gerçekleştiren CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, Bodrum'da yaşanan sorunların birçoğunun, yapılmayan yatırımlardan kaynaklandığını ifade ederek merkezi iktidarı eleştirdi. Yerel seçim yarışının adaylar üzerinden yürütülmek istendiğine dikkat çeken Işın, “Hayır bu seçim Cumhur İttifakı, yani AKP, MHP, BBP VE HÜDAPAR birlikteliği ile Cumhuriyet Halk Partisi adayları arasında geçecek. Bir sloganla çıkmışlar, 'Bahanemiz Yok, İşimiz Çok' diye sanki devleti Cumhur İttifakı yönetmiyor sanırsın, köyden dün geldiler.” dedi.

Doğup büyüdüğü Turgutreis’in kendisini bağrına basmasından mutluluk duyduğunu ifade ederek teşekkür eden Mandalinci, yaptığı konuşmada genç neslin kutuplaştırıcı, ayrıştırıcı siyaset istemediğini, birleştirici, bütünleştirici ve memleket sorunlarına ortak akılla çözüm üretme siyaset aradığını, gençlerin bu beklentisinin sorumluluğunun üzerinde olduğunu dile getirerek “Biz gençler olarak işte bunu başaracağız” dedi.

 

Bodrum'un her köşesine eşit hizmet götürebilmek için yola çıktığını ifade eden Mandalinci konuşmasına şöyle devam etti:

“Turgutreisliler beni inanılmaz bağrına bastı. Meclis üyeliğimde her zaman arkamda durdu. Şimdi beni yeniden bağrınıza bastınız, hepinizden Allah razı olsun. 1 Nisan’da göreve geldikten sonra meydan projesini hızla tamamlayarak Ramazan Bayramı’na kadar hemşerilerimin, yerli, yabancı turistlerin hizmetine açacağız. Bu genç kardeşiniz görev süresi boyunca sadece sizin huzuru, refahı için, Bodrum’u Türkiye'nin, dünyanın gözde yerini daha yukarı taşımak için ekip arkadaşlarıyla beraber canla başla çalışacak. Ne oldun delisi olmayacağız, asla yaptıklarımıza yetinmeyeceğiz. Atamızın açtığı yolda çağdaş ve muasır medeniyettir ise ulaşmak için durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışacağız. Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışacağız.”

31 Mart'a yoğun tempoda çalışacaklarını ve inanç, azimle tarih yazacaklarını anlatan Mandalinci, bu süreçte yoğun çalışan CHP Kadın Kolları’na teşekkür ederek “Dayanışma ruhunu bu topraklara getirmiş, bizleri 9 ay karnında taşımış, kahrımızı çekmiş iyiliğimiz için kendi iyiliklerinden, kendi vakitlerinden fedakarlık etmiş, annelerimizin, anneannelerimizin, babaannelerimizin, halalarımızın, teyzelerimizin ellerinden öpüyor, saygıyla eğiliyorum.” 

Turgutreis’te sanayi ve çarşı esnafını da ziyaret eden Tamer Mandalinci, sorunları dinledi, çözümlerine ilişkin düşüncelerini anlattı.