3 Hayırseverden Bodrum'a 3 Yeni Okul

Bodrum'dan 3 hayırsever vatandaşın katkılarıyla, ilçenin 3 mahallesinde 3 yeni okul yapılacak. Hayırseverlerin Bodrum'a kazandıracağı okullar için Muğla Valiliği'nde protokol imza töreni düzenlendi.

3 Hayırseverden Bodrum'a 3 Yeni Okul

Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine Muğla Valisi Orhan Tavlı, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz ve hayırseverler katıldı. 

Vali Orhan Tavlı, törende yaptığı konuşmada, hayırseverlerin katkısı ile Muğla’da çok güzel işler yapıldığını kaydederek "Yaptığınız bu yatırımlarla geride hoş bir seda bırakıyor, geleceği inşa ediyorsunuz" dedi. Hayır işlerinin herkese nasip olmadığını belirten Vali Tavlı, protokol kapsamında yapılacak okulların Muğla’ya hayırlı olması temennisinde bulunarak hayırseverlere teşekkür etti.

İmzalanan 3 protokolle eğitime gönül vermiş hayırseverler sayesinde, Bodrum’a 3 ilkokul daha kazandırılacak. İmzalanan protokoller gereğince Ogeday Akın tarafından babası Ömer Akın adına Bodrum Umurca Mahallesinde 8 derslikli ilkokul, Ali Engin Keçeli tarafından Bodrum ilçesi Türkbükü Mahallesinde 8 derslikli ilkokul, Erkan Şahin tarafından ise Bodrum'un Yeniköy Karaova Mahallesinde 4 derslikli ilkokul yapılacak.