50 Metre Sürüklendi!

Bodrum’da bir otomobille çarpışan motosiklet, yaklaşık 50 metre sürüklenerek durağa çarptı. Kazada motosiklet sürücüsü şans eseri hafif sıyrıklarla kurtuldu...

Bodrum’da bir otomobille çarpışan motosiklet, yaklaşık 50 metre sürüklenerek durağa çarptı. Kazada motosiklet sürücüsü şans eseri hafif sıyrıklarla kurtuldu. 

Bugün akşamüstü saatlerinde Konacık Alparslan Türkeş Bulvarı’ndan Konacık Kavşağı’na giren A.C. adlı gencin kullandığı motosikletle, Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde seyir halinde olan bir otomobil çarpıştı. Çarpmanın şiddetiyle A.C. isimli genç motosikletinden fırladı. Motosiklet ise yaklaşık 50 metre sürüklenerek yol kenarındaki durağa çarptı. A.C.’nin şans eseri hafif sıyrıklarla atlattığı kazada durak camı kırılırken, motosiklet ise hurdaya döndü. Otomobilin ön kısmının büyük hasar aldığı ve kullanılamaz hale geldiği görüldü. 

Kaza mahalline gelen 112 Acil Sağlık ambulansına alınan yaralının ilk müdahalesi ambulansta yapıldı. A.C. adlı genç kazazede yapılan müdahale sonrası hastaneye gitmeyi reddetti. 

Polis ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından kazaya karışan araçlar bölgeden kaldırıldı. Motosikletli gencin kazayı hafif sıyrıklarla atlatması ise büyük bir şans olarak değerlendirildi.