Adana TÜLOV Gönüllüleri Bodrum'da

Bodrum belediyesi ve Bodrum TÜLOV Temsilciliğinin davetlisi olarak Bodruma gelen Adanalı Genç TÜLOV gönüllüleri ve aileleri, önce Belediyenin Etrim’deki Gençlik kampına yerleştiler ve ertesi gün TÜLOV Bodrum Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Adana TÜLOV Gönüllüleri Bodrum'da

Cumhuriyetçi çocuklar yetiştirmek adına iş birliği içinde olmaktan çok memnun olduğunu dile getiren Adanalı TÜLOV Gönüllüleri, TÜLOV Bodrum Temsilciliği ziyaretinde kendilerini evlerinde hissettiklerini ve tüm TÜLOV Bodrum’a teşekkürlerini ilettiler. İki şube önümüzdeki kamp döneminde ortak bir kamp düzenlenmesi kararı da aldı.

Etrim’deki Garaova Tarım Parkı’nda kamp yapan gençler, teşekkür için Bodrum belediye başkanını ziyarete gidecekler.

Ayrıca TÜLOV’un geçen hafta misafiri olan Mehmet Tosun'dan sonra derneğin bu haftaki konuğu Gürol İnan oldu. Bodrum Kent Konseti Su Çalışma Grubu üyesi olan İnan , Bodrum'da yaşanan su sorunları üzerine 40 dakikalık bir sunum yaparak TÜLOV gönüllülerinin sorularını yanıtladı.

Daha sonra toplantıya geçen TÜLOV Yönetimi, öğrencilere verilecek burslar hakkında görüş alışverişinde bulundu. 8 Ekim’de Tanışma ve Tanıtma adına Bitez Manuel Hotel Beach’te bir sabah kahvaltısı düzenleme kararı aldı.