Bodrum Geceleri Hareketleniyor...

Turizm cenneti Bodrum’da mekanlar koronavirüs tedbirleri altında faaliyetlerini sürüyor. İlçede mekanlar yavaş yavaş hareketlenmeye başlarken, Bodrum'un başarılı ve sevilen seslerinden Pınar Seli de Marina Yacht Club’ta sahne aldı.

Bodrum Geceleri Hareketleniyor...

Bodrum turizminde önemli bir yeri olan gece kulüpleri henüz faaliyetine başlayamazken kafe-restoran tarzı işletmeler, kapılarını koronavirüs tedbirleri ile açtı. Masaların sosyal mesafeye göre ayarlandığı işletmeler, yarı kapasite ile hizmet veriyor. Bodrum’un köklü mekanlarından Marina Yacht Club da, Pınar Seli'nin sahne aldığı yaza merhaba konseriyle sezon programlarına başladı. Kent Tv'de yayınlanan "Şarkı Söylemek Lazım" programını da hazırlayıp-sunan Seli, yaz boyunca her Perşembe Marina Yacht Club’ta sahne alacak. Sahnesinde yerli ve yabancı şarkılara yer veren Seli, sahne enerjisi ile de takdir toplarken, dinleyicilerine müzik şöleni sunuyor. 

Mekanın yaza merhaba konserinde sahne almadan önce Kent Haber’e açıklama yapan Pınar Seli, şunları dile getirdi:

“Zor bir dönemden geçtik. Yavaş yavaş normalleşmeye doğru gidiyoruz. Müziksiz asla olmaz diyoruz. Şarkı söyleyerek bir nebze de olsa gelen misafirlerimizi mutlu etmek, bir anlamda da moralimizi yükseltmek için buradayız. Biz burada genellikle Dünya müziği yapıyoruz. Ama Türk misafirlerimiz çoğunlukta olduğu için ağırlıkla Türkçe oluyor. Biraz pop, biraz eskiler, biraz anonim olan şarkılar, düzenlememizle karşınızda olacağız. Her Perşembe buradayız, bekleriz.”    

Bodrum’un sevilen sesi Pınar Seli ve orkestranın seslendirdiği şarkılara mekandaki misafirler de eşlik etti.