Formula 1'in Yıldızı Bodrum'da...

Formula 1 şampiyonu ilk siyahi pilot Lewis Carl Hamilton, 9 Ekim’de Japonya’da düzenlenecek yarış öncesi Bodrum’da ailesiyle stres atıyor. Bugüne kez 6 kez şampiyon olan Formula 1 yıldızı Hamilton’un pistlerde olduğu gibi denizde de jetski üzerinde yaptığı sürat, nefesleri kesti.

Formula 1'in Yıldızı Bodrum'da...

2006 yılında GP2 serisinde büyük başarı göstererek şampiyon olup ardından McLaren takımı'na transfer olduktan sonra 2008, 2014, 2015, 2017, 2018 ve 2019 sezonlarında pilotlar şampiyonluğuna ulaşan ünlü yarışçı Lewis Carl Hamilton, 9 Ekim’de Japonya’da düzenlenecek yarış öncesinde Bodrum’da stres atıyor. Yalıkavak açıklarında milyon dolarlık bir yatta tatil yapan Lewis Carl Hamilton ve ailesi sabah denize girerek serinledi. Hamilton’a kardeşi Nicolas Hamilton ve kız kardeşi Samantha Lockhart’da ünlü pilota eşlik etti.

56 metre uzunluğundaki Vertigo isimli lüks bir yat kiralayan Hamilton’un, yata 1 hafta için 600 bin dolar ödediği öğrenildi. Ailesi ile geldiği yatta keyifli zaman geçiren Hamilton yanında bulunan ve sevgilisi olduğu iddia edilen siyahi bir kadınla denize girip uzun süre jet skiye bindi. Formula 1 yarışlarında gösterdiği performansı Jetski üzerinde denizde de de sergileyen Hamilton, yaptığı hız ve hareketlerle nefes kesti.

Formula 1 yarışlarında Hamilton’un 9 Ekim’de Japonya’da düzenlenecek olan yarış öncesi Bodrum’a stres atmaya geldiği öğrenildi.