Gece Yarısı Birbirlerine Girdiler!

Bodrum’da çıkan kavgada kesici aletle yaralanan bir kişi hastaneye kaldırıldı. 

Gece Yarısı Birbirlerine Girdiler!

Bodrum’da çıkan kavgada kesici aletle yaralanan bir kişi hastaneye kaldırıldı. 

Olay, gecenin geç saatlerinde Bodrum Barlar Sokağı Hilmi Uran Meydanı’nda yaşandı. İddiaya göre cadde üzerindeki bir mekandan çıkan 4-5 kişilik bir grup, Hilmi Uran Meydanı’ndaki sokak müzisyenlerinin yanında vakit geçirmeye başladı. Sokak müzisyenleri ile bölgede bir şarkı söyleyip eğlenen grubu, İ.M.K. adlı bir şahıs uyardı. 

Uyarının ardından başlayan tartışma sonrasında kavgaya dönüştü. 5-6 kişinin birbirine girdiği kavgada İ.M.K., kırdığı bardakla C.Ö. adlı şahsı bacağından yaralandı. Kısa sürede bölgeye gelen polis ekipleri olaya müdahale etti. Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher de olay yerine gelip ekiplerin yaptığı çalışmaları yerinden yönetti. Yaralı hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınırken, olayla ilgili 4 kişinin Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülüp ifadelerinin alındığı öğrenildi.

ALKOL ALIP HAVAYA ATEŞ AÇTI!..

Öte yandan 2 gün önce de Bodrum Barlar Sokağı’nda bir mekanda alkol alıp eğlenen bir kişi, mekandan dışarı çıktıktan sonra yanındaki silahla havaya birkaç el ateş açtı. O esnada olay mahalline yakın bir noktada bulunan polis ekipleri, şahsı gözaltına aldı. 

Adliyeye sevk edilen zanlı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.