Hırsızın Arsızına Denk Geldiler!..

Bodrum’da tesisat işi yapan vatandaşın evinden tesisat malzemeleri çalan hırsız, aynı evden birkaç gün sonra yine hırsızlık yaptı. Önceki gün Kent Haber'de güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ekranlara gelen hırsızın bu cesareti, bu kadar da arsızlık olmaz dedirtti.

Hırsızın Arsızına Denk Geldiler!..

Akçaalan Mahallesi’nde yaşamını sürdüren ve su tesisatı işi ile uğraşan İlyas Uyanık adlı vatandaşın evine sabaha karşı 04.30 sularında gelen hırsız, bahçesindeki tesisat malzemelerinin bir kısmını çaldıktan sonra bölgeden ayrılmıştı. Hırsızlık anları, Uyanık’ın daha önce de çok sayıda hırsızlık vakası yaşadığı için taktırdığı güvenlik kamerasına yansımıştı. Hırsızlık anları önceki gün Kent Haber'de yayınlanan haberde de ekranlara gelmişti.

HAFTADA 2 KEZ GELİYOR

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerinde kimliği tespit edilebilecek kadar açık görünen hırsız, bugün sabaha karşı saatlerinde yine aynı yere gelerek bahçedeki tesisat hurdalarını çalıp gitti. Hırsızlık anları bir kez daha güvenlik kamerasına yansıdı. 

Jandarmaya başvuran ev sahibi İlyas Uyanık, Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Ben hırsız gelir diye 03.30’a kadar uyumadım bekledim. Ben uyuduktan sonra 04.00 sularında gelmiş, hurda tesisat malzemelerini alıp götürmüş. Bahçe etrafındaki duvar ve onun üzerindeki tel örgüyü atlayıp istediğini alıp götürüyor. Haftada 2 kez geliyor” dedi.