Milas’ta Karan Bebek Sevinci

SMA hastası olan Milaslı Karan bebek için başlatılan yardım kampanyasında tedavi için gerekli olan paranın toplanması, Milas Atapark’ta balon uçurularak kutlandı.

Milas’ta Karan Bebek Sevinci

Şefika-Nizamettin Tuncer çiftinin oğulları Karan bebek için başlatılan yardım kampanyasında, gerekli olan 1 milyon 820 bin dolarlık tedavi masrafları cömert bağışçıların katkılarıyla tamamlandı. Bu mutlu son, Milas Atapark'ta düzenlenen bir etkinlikle kutlandı. Karan'ın SMA hastalığına karşı mücadelesine destek olan herkes, 27 Temmuz 2023 Perşembe günü saat 20'de gerçekleşen etkinlikte bir araya geldi. Katılımcılar, renkli balonları havaya bırakarak Karan bebek için umut dolu bir gelecek diledi. Etkinlikte duygusal anlar yaşanırken, Karan bebeğin annesi Şefika Tuncer, tüm katkı sağlayanlara içten teşekkürlerini iletti.

Karan bebeğin annesi Şefika Tuncer; “Bu kampanya ile sadece Karan'ın tedavisine yardımcı olunmadı, aynı zamanda insanların sevgi ve dayanışma gücünün ne kadar büyük olduğu bir kez daha gözler önüne serildi. Karan’ı yalnız bırakmayan tüm bağışçılara çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak; Haber Milas