MİNİKLERDEN DOKTORLARA ANLAMLI ZİYARET...

14 Mart Tıp Bayramının en mutlu doktorları, Universal Hospital Bodrum Hastanesinde...

MİNİKLERDEN DOKTORLARA ANLAMLI ZİYARET...
14 Mart Tıp Bayramının en mutlu doktorları, Universal Hospital Bodrum Hastanesinde çalışan doktorlar oldu.

Özel Kartanesi Anaokulunun minik öğrencileri Tıp Bayramı dolayısıyla doktorları hastanede ziyaret ederek kendi elleri ile yaptıkları özel hediyeler verdiler.
Doktorlar, minik öğrencilerin bu anlamlı ziyaretlerinden ve aldıkları hediyelerden dolayı mutlu olurken bir taraftan da minik öğrencilere ayaküstü sağlık dersleri verdiler.

Dahiliye Uzmanı Yusuf Babayiğit bu sürpriz ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek şunları söyledi;

"Gerçekten hem tebrik, hem ziyaret çok alıyoruz ama bugün gelenler en anlamlı en değerli ziyaretçilerdi.Hediye diyorum ya aldığım en anlamlı hediye, açarken böyle ellerim titredi, buyurun bir kere daha göstereyim. Minik ellerin emekleri ve bizi unutmayan öğretmenlerin. Bunlar çok iyi bir nesil olacak" dedi.

Kardiyoloji Uzmanı Prof.Dr. Osman Akdemir ise 1990 yılından beri meslekte olduğunu, her sene 14 Mart’ta Tıp Bayramlarının bir vesile ile kutlandığını ancak bu kadar içini ısıtan, bu kadar duygulandıran bir kutlama yaşamadığını sözyledi.

Kartanesi Anaokulu sahibi Elvan Bilgin yaptıkları bu gezinin amacını şu sözlerle anlattı;

"Öğrencilerimizle birlikte bir gezi yapmayı uygun gördük. Zaten okul öncesi misyonda var, yaşayarak öğrenme sonucunda sürekli geziler yapıyoruz. Bugünkü gezimizin amacı doktorlarımızın tıp bayramını kutlamak.Onlara özel hediyeler hazırladılar öğretmenleri ile birlikte, odalarına asabileceği. Doktorlar bizim için çok önemli, bugün onları onurlandırmak istedik ve çocuklarımıza o korktukları doktor amcaları, o hastane ortamlarının korkulmaması gereken yerler olduğunu anlatıp çocuklarımızın daha rahat hastaneye gitmelerini amaçladık" dedi.

Hastane koridorlarını cıvıltılarıyla dolduran minikleri görenler ise şaşkınlıkla bakakaldılar.