Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:50:36' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:50:36' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658270

MUMCULARA 2 TOPLU TAŞIMA ARACI

Mumcular Belediyesi tarafından Belediye bünyesine 2 adet toplu taşıma aracı alındı....

MUMCULARA 2 TOPLU TAŞIMA ARACI
Mumcular Belediyesi tarafından Belediye bünyesine 2 adet toplu taşıma aracı alındı. 20+1 kapasiteli araçlar vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.

Minibüslerin gelişini Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın ve bazı vatandaşlar bir arada karşıladılar. Halkın büyük bir sevinçle karşıladığı araçların sefer bölgesi Bodrum ve Mumcular arasında olacak.

Kurban kesilen karşılama töreninde konuşma yapan Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın “ Bizim için ilk önce halkımızın rahatlığı önemlidir. Onlar için yatırım yapmak ve onların yüzlerindeki gülümseme bizim için en güzel hediye. O yüzden halkımızın yararına olan tüm yatırımları yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Aydın’ın konuşmasından sonra dualar okundu ve tören son buldu.