Semih Sağ Salim Bulundu...

Bodrum'da ailesi tarafından en son pazartesi sabaha karşı görülen, o saatten beri de kendisinden haber alınamayan Semih Özbek adlı gençten güzel haber geldi. Özbek duyarlı vatandaşların ihbarı sayesinde sağ salim bulundu.

Semih Sağ Salim Bulundu...

Bodrum'da yaşayan Özbek ailesinin iki çocuğundan biri olan 20 yaşındaki Semih'ten 2 gündür haber alınamıyordu. En son pazartesi gecesi saat 03:00 sularında ablası tarafından görülen ve moralinin bozuk olduğu öğrenilen gencin saat 05:00 sularında yatağında olmadığını gören aile kaygılandı. Cep telefonunu ve cüzdanını yanına almadan evden ayrılan Semih'i her yerde aramaya başlayan aile, gencin gidebileceği arkadaşlarını ve yerleri tek tek aradı. Polis'e de müracaat eden, 2 gündür arama çalışmalarından bir sonuç alamayan Özbek ailesi Kent Haber'i arayarak destek istedi. Olayın bugün haber bültenlerimizde yer almasının ardından akşamüstü saatlerinde güzel haber geldi. Torba'da 3 genç tarafından görülen ve hem polis hem de aileye yeri bildirilen Semih, ailesi tarafından bulunduğu yerden alındı. Oldukça yorgun olduğu öğrenilen gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kent Haber'i arayan Semih Özbek'in ablası Merve Özbek vatandaşlara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederek, çok mutlu olduklarını söyledi.