SÜHEYLA DENİZASLANI HAYATINI KAYBETTİ

Rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan eşinin ameliyat olmasını beklerken yaşadığı...

SÜHEYLA DENİZASLANI HAYATINI KAYBETTİ
Rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan eşinin ameliyat olmasını beklerken yaşadığı üzüntünün de etkisiyle beyin kanaması geçiren ve hayatını kaybeden Süheyla Denizaslanı son yolculuğuna uğurlandı.

Bodrum’un tanınmış ve sevilen Denizaslanı ailesi bireylerinden Engin Denizaslanı dizlerinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle ameliyat olmak için İzmir’de özel bir hastaneye yatırıldı. Beraberinde bulunan 50 yıllık hayat arkadaşı Süheyla Denizaslanı eşinin ameliyat olmasını beklerken yaşadığı stres ve üzüntü nedeniyle rahatsızlandı. İlk müdahalesi bulundukları hastanede yapılan Süheyla Denizaslanı’nın beyin kanaması geçirdiği belirtilirken, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Bodrum’a getirilen Süheyla Denizaslanı’nın cenazesi Uğur caminde Cuma namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında dualar eşliğinde toprağa verildi.

Cenaze törenine Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, bazı belediye meclis üyeleri, eski belediye başkanlarından Tuğrul Acar ve Mazlum Ağan’ında aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.

67 yaşında vefat eden Süheyla Denizaslanı 3 kız çocuk ve 4 torun sahibiydi.