Uyuşturucu Partisi Ölümle Sonlandı!

Aydın'ın Didim ilçesinde ev kiralayan 3 İrlandalı gencin uyuşturucu partisi ölümle sonlandı. Gençlerden 25 yaşındaki Ritchie Molloy evde ölü bulunurken, diğer 2 İrlandalı genç ise komaya girerek Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Bazı ulusal ve uluslararası basın organlarında ise olayın Bodrum'da yaşandığı yazıldı.

Uyuşturucu Partisi Ölümle Sonlandı!

Tatil için Didim'in Efeler Mahallesi'nde ev tutan Ritchie Molloy, Aaron Callaghan ve Declan Carson isimli 3 Kuzey İrlandalı genç, 2 gün önce gece yarısı iddiaya göre kiraladıkları evde uyuşturucu alıp içki içtiler. Gece yarısına kadar eğlenen gençler, aldıkları uyuşturucu madde nedeniyle komaya girdi. 

İçlerinden birinin telefonla yardım istemesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, evde 25 yaşındaki Ritchie Molloy'un cansız bedeni ile karşılaştı. Aaron Callaghan ve Declan Carson isimli iki gencin ise komaya girdiği öğrenildi. Olay yerinde yapılan ilk incelemelerde, gençlerin aşırı dozda uyuşturucu ve alkol aldığı tespit edildi.

YOĞUN BAKIMA ALINDILAR!..

Ambulanslarla Didim Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Aaron Callaghan ve Declan Carson ilk müdahalenin ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Araştırma Hastanesine sevk edildi. Yoğum bakıma alınan 2 İrlandalı gencin tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

Öte yandan, bazı ulusal ve uluslararası basın organlarında olayın Bodrum'da yaşandığı ve gençlerin diş beyazlatmak için Türkiye'ye geldiği iddia edilmişti.