Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:45:11' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:45:11' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657523

2 KÖPEK, 12 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU PARÇALADI!

Datça’da köpeklerin saldırısına uğrayarak ağır şekilde yaralanan 12 yaşındaki çocuk,...

2 KÖPEK, 12 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU PARÇALADI!
Datça’da köpeklerin saldırısına uğrayarak ağır şekilde yaralanan 12 yaşındaki çocuk, tedavisi için Bodrum’a sevk edildi. Deniz ambulansı ile Bodrum’a getirilen küçük çocuk, 4 saat süren ameliyatın ardından tedavi altına alındı.

Datça ilçesine bağlı Cumalı Mahallesi Çeşme sokakta meydana gelen olayda, 12 yaşındaki Ahmet Kürşat Ağa, 7 arkadaşı ile birlikte evinin önünde oynarken komşularına ait Cane Corso cinsi bir köpeğin saldırısına uğradı. Bu sırada bağlı bulunan diğer köpek de zincirini kırarak çocukların üzerine koşmaya başladı. Panikle kaçmaya başlayan çocuklardan Ahmet Kürşat Ağa’nın, koştuğu sırada ayağının takıldığı ve düştüğü öğrenildi. Saldırıya uğrayan çocuğu 2 köpeğin elinden babası ve köpeklerin sahibi güçlükle kurtardı.

Ağır yaralanan çocuk vakit kaybetmeksizin Sahil Güvenlik Komutanlığı koordinesiyle 112 Acil Sağlık ekipleri ile birlikte Bodrum Deniz Kurtarma Derneği'ne ait tam donanımlı deniz ambulansıyla Körmen Limanı'ndan alınarak Bodrum’a getirildi. Bodrum Devlet Hastanesi'ne getirilerek ameliyata alınan Ahmet Kürşat Ağa'nın, şah damarına çok yakın bir yerden, sırtından kafasından ısırık aldığı belirlendi. 4 saat süren ameliyat sonrasında hayati tehlikeyi atlatan talihsiz çocuğun tedavisine Bodrum Devlet Hastanesi'nde devam ediliyor. Küçük çocuğun anne ve babası ise bir an olsun çocuklarının başından ayrılmıyor.

“O ANI HATIRLAMAK İSTEMİYORUM”

Çocuğunu köpeklerin birinden kurtaran Baba Mesut Ağa gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söyledi “Saldırı anında çocuğu kendim gördüm ve köpeğin elinden kendim aldım. İki tane köpek birden saldırdı birini ben aldım. Bu durumu kimsenin yaşamasını istemiyorum. O anı hatırlamak hiç istemiyorum açıkçası. Allah kimseye böyle bir acı göstermesin istiyorum. Dileğim şudur ki, bu tür yasaklı köpeklerin toplanıp barınaklarda tutulmasını veya ne yapılması gerekiyorsa onu istiyorum çünkü bu acıyı kimsenin yaşamasını istemiyorum.”

Çocuğunun şuanda hayati bir tehlikesinin olmadığı ifade eden Mesut Ağa sözlerine şöyle devam etti:

“En son bir göz doktorumuz görecek ondan sonra plastik cerrah ile beraber karar verecekler. Sağlık durumunun iyiye gittiğini söylüyorlar şuanda. Herhangi bir problem yok şu anda.”

Öte yandan, olayın ardından jandarma köpeklerin sahiplerini gözaltına aldı. Mahkemeye sevk edilen baba oğul adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken 2 köpek belediye hayvan barınağına teslim edildi.