Ak Parti Bodrum’dan 8 Aday Adayı

Ak Parti Bodrum’da, Muğla Milletvekilliği aday adaylığına 8 kişinin başvuru yaptığı ifade edildi. O isimlerden Ferudun Katar, bugün yaptığı basın açıklaması ile adaylığını duyurdu.

Ak Parti Bodrum’dan 8 Aday Adayı

Bugün ilçe binasında görevi devralan İlçe Başkanı Hacı Dalda, Bodrum’da Muğla Milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan 8 partilinin isimlerini de kamuoyu ile paylaşarak şunları dile getirdi;

“Osman Gökmen, Ferudun Katar, Yurdanur Uzun, Ömer Özmen, Tahir Ateş, Murat Naci Yavuz, Beyazıt Aydın, Elif Kışlalı aday adayı oldu. İnşallah bu 8 arkadaşımızdan birkaçı seçilecek yerlerden listeye girecekler ve Bodrumumuza yardım edecekler. Biz de elimizden geldiği kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Önümüzde çok ciddi bir seçim var. Biz bu seçimi Cumhur İttifakı olarak, Ak Parti olarak kazanmak istiyoruz. Çünkü memleketimizin üzerinde çok ciddi sıkıntıların olduğunu görüyoruz. Biz, Sayın Cumhurbaşkanımızı mutlaka seçmek istiyoruz. Bize göre şu an Türkiye’deki istek de buna göredir. İnşallah Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz ve devam diyeceğiz hizmetlerimize.” dedi.

Dalda’nın konuşmasının ardından aday adaylığını açıklayan Ferudun Katar ise “Bizim güzel Muğlamızın her bir ilçesinden arkadaşlarımız aday adaylığı müracaatlarını yaptılar ve yola çıktılar. Muğla genelinden toplam 54 aday adayımız var. Bizler de Bodrum’dan, Bodrum’u temsil etmek amacıyla Ankara’ya gitmek üzere yola çıktık ve aday adayı olduk. Aday adayı olmak demek illaki milletvekili olmak anlamına gelmiyor. Önemli olan çıktığımız bu yolda Türkiye yüzyılı vizyonunu devamını sağlamak amacıyla, ne kadar çok katkı sağlayabiliriz düşüncesiyle çıktığımız bir yoldur. Yoksa aday adayı olduk, milletvekili oluruz, olmayız hiç problem değil. Biz inandığımız bu yolda yürümeye devam edeceğiz.” dedi.