BODRUM DENİZCİLER DERNEĞİNDE SEÇİM VAR…

20 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan Bodrum Denizciler Derneği Genel Kurulunda...

BODRUM DENİZCİLER DERNEĞİNDE SEÇİM VAR…
20 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan Bodrum Denizciler Derneği Genel Kurulunda dört aday başkanlık için yarışacak. Başkan Mustafa Demiröz, daha yapılacak işlerimiz var diyerek yeniden aday olduğunu ifade ederken, Demiröz dışında Erol Erdoğan, Kemal Güneri ve Tansel Çankaya’da Bodrum Denizciler Derneği Başkanlığı için adaylıklarını açıkladılar.

3.dönem için yine başkan adayı olan Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz, Kent TV ekranlarında yayınlanan Kentin Gündemine konuk oldu. 20 Şubat Cumartesi günü Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezinde saat 10:00’da başlayacak olan genel kurulda dört liste yarışacak. 2 bin 106 üyesi bulunan Bodrum Denizciler Derneği 1970 yılında kurulmuş ve Bodrum için önemli bir sivil toplum örgütü olarak değerlendiriliyor.

Kentin Gündemi'nde Fatih Bozoğlu’nun sorularını yanıtlayan Mustafa Demiröz iki dönemdir başkanlık görevini yürütüyorsunuz neden üçüncü kez adaysınız şeklindeki soruyu şu şekilde yanıtladı;

“Bu koltuğa yapışma meselesi değil, esasında bu bir memleket meselesi, denizcinin meselesi, kamunun ve Bodrum’un meselesi. Biz herzaman aynı şeyleri tekrarlayageldik. Bodrum demek deniz demek, Bodrum demek denizci demek. İşte bütün bunlardan dolayı, 1970 yılında kurulmuş bu güzide sivil toplum örgütünde görev yapmaktan ve üyelerimizin de bu görevi bize tevdi etmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduk. İki dönemdir de bu görevi yapmaya çalıştık, elimizden geldiği kadar” dedi.

Bodrum Denizciler Derneğinin kurumsal bir yapıya kavuşturulmasının çok önemli olduğunu dile getiren Demiröz, döneminde 7 olan yönetim kurulu üyeliklerinin 11’e çıkarıldığını söyledi. Demiröz yapılacak bu seçimde denizciliğin her branşı için yetkin ve başarılı olan arkadaşlarımızı yönetim kurulu üyesi olarak aday göstereceklerini de sözlerine ekledi.

Bodrum Denizciler Derneği Başkanlığı için aday olan Mustafa Demiröz, Erol Erdoğan, Kemal Güneri ve Tansel Çankaya 19 Şubat Cuma günü saat 20:30’da da Ayhan Ongun tarafından hazırlanan ve sunulan Açık Görüş’e konuk olacaklar.

Bodrum Denizciler Derneği Başkan adayı Mustafa Demiröz’ün konuk olduğu Kentin Gündeminin tekrar yayınlarını 18 Şubat Perşembe günü ve 19 Şubat Cuma günü 18:30’da Kent TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bu programı ve Kent Tv’de yayınlanan diğer programlar internet üzerinden http://kenttv.web.tv/ linkinden de izlenebiliyor.