BODRUMSPOR EVİNDE KAYBETTİ

Bodrum şehir stadyumu bugün, Bölgesel Amatör Ligi 7. Grubundaki en zorlu karşılaşmalardan...

BODRUMSPOR EVİNDE KAYBETTİ
Bodrum şehir stadyumu bugün, Bölgesel Amatör Ligi 7. Grubundaki en zorlu karşılaşmalardan birine ev sahipliği yaptı.

Temsilcimiz grubunun lideri Bodrumspor, güçlü ve yakın takipçisi İzmirspor'u sahasında konuk etti. İzmirspor, kalede Cemal olmak üzere Çetin, Murat, Emrullah, Serdal,Ahmet, Kadir Burak, Ali, Kemal, Eyür ve Enes onbiri ile sahaya çıkarken Bodrumspor ise kalede Bekir, Tayfun, Emre, Evren, Levent, Hayati, Cem, Ahmet, Akın, Mehmet,Hasan ilk onbiri ile sahada yerini aldı. Karşılaşmayı, Dilek Koçbay, Reyhan Çelik ve Ebru Çetinkaya'dan oluşan bayan hakem üçlüsü yönetti.

Karşılıklı ataklarla geçen maçın ilk yarısında heyecan dolu anlar yaşandı. Bodrumspor'un etkili olduğu ilk yarıda direklerden dönen toplar saç baş yoldurttu. Her iki takımda ele geçen fırsatları değerlendiremeyince maçın ilk yarısı golsüz berabere tamamlandı.

Maçın ikinci yarısında baskılı oyunu ile adeta rakibini sahasına hapseden Bodrumspor, 85. dakikada İzmirspor'un bir kontra ataktan bulduğu golle 1-0 geriye düştü. Taraftarının yoğun tezahüratları eşliğinde baskılı oyununu sürdüren Bodrumspor uzatma dakikalarında bir penaltı kazandı. Ancak Hayati'nin auta yolladığı penaltı gole dönüşmeyince, başta Hayati olmak üzere stadyumda bulunan taraftarlar ve teknik heyet kahroldu.

Karşılaşmayı 1-0 mağlup bitiren Bodrumspor soyunma odasına başı önde giderken, İzmirspor ise maçı izlemeye gelen az sayıdaki taraftarı ile sevgi yumağı haline geldi. Bodrumspor sezonun ilk mağlubiyetini alırken, 19 puanla liderliğini sürdürüyor.

Bu önemli maçta şehir stadının neredeyse tamamı Bodrumspor taraftarlarıyla doluydu.