Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 05:55:44' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 05:55:44' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=05 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658174

Devriye Atarken Hayvanları Doyurdular

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Bodrum sokaklarını denetleyen polisler bir yandan devriye görevi yaparken diğer yandan ise köpeklere, kedilere mama verdi, kuşları yemledi.

Devriye Atarken Hayvanları Doyurdular

Sokağa çıkma kısıtlamasının ardından Bodrum, sokak hayvanlarına kaldı. 2 gün sürecek olan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Bodrum sokaklarında devriye görevine çıkan Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler bir yandan cadde ve sokakları denetledi, diğer yandan ise sahilde duran kuşlara yem verdi. Ekipler, yanlarında getirdikleri kedi ve köpek mamalarını sokak hayvanlarına vererek candostların aç kalmamalarını sağladı. 

Kumbahçe sahilinde devriye atan ekip ise yanlarında getirdikleri yemlerle sahili mesken tutan güvercin ve kumruları besledi. Sokakta bulunan bazı vatandaşların da kimlik kontrolünü yapan ekipler izinli olanları serbest bırakırken, izinsiz olarak dışarıda dolaşan bazı vatandaşlara ise ceza kesti. 

Bu uygulamayla vatandaşlardan tam not alan polis ekiplerinin, sokağa çıkma kısıtlaması bitinceye kadar sokak hayvanlarına yem ve mama vermeye devam edecekleri bildirildi.