ENDER SARAÇ'TAN FARMULA 7

Gardens Of Babylon Butik Otel ve Rezidans, bünyesinde "Zayıflamanın önündeki engelleri...

ENDER SARAÇ'TAN FARMULA 7
Gardens Of Babylon Butik Otel ve Rezidans, bünyesinde "Zayıflamanın önündeki engelleri kaldırın" isimli bir gece düzenlendi. Gece büyük ilgi gördü, fazla kilolardan nasıl kurtulmalıyız, sağlıklı beslenmek için günlük hayatımızda neler yapmalıyız gibi konuların yer aldığı gecede Ender Saraç bilinmeyenleri geceye katılan misafirlere anlattı.

Ünlülerin diyetisyeni aynı zamanda Gardens Of Babylon bünyesindeki Health Center’ın kurucusu Ender Saraç, kilo verirken karşılaştığımız açlık hissi, tatlı ihtiyacı, yorgunluk halsizlik gibi etkileri formula 7 ile ortadan kaldırabiliriz diyerek gecede ilginç bir o kadar da kolay yöntemlerle gelen misafirleri aydınlattı. Dikkatli bir şekilde Ender Saraçı takip eden misafirler akıllarına gelen soruları da sormayı ihmal etmediler.

Daha sonra basın mensuplarına bir açıklama yapan Ender Saraç, egzersiz ve sauna'nın zayıflamaya çok yardımcı olduğunu belirterek şunları söyledi.

"Kışın yağlanma eğilimi artar dikkat etmek gerekir, açık kıyafetleri giyerken ne olduğunu anlamazsınız bunun için göbek ve bel civarını ölçeceksiniz.Erkekseniz 94 kadınsanız 88 cm'i geçmeyecek. Göbek ve bel civarını ölçerken ayakta durup göbek deliğinin bir parmak kadar altından bir mezurayla fazla sıkmadan ölçüceksiniz ve haftada bir bu ölçümün tekrarlanması gerekmektedir.
Sabah kalktığınızda ılık su içerek güne başlamanız metobolizmanın hızlanması açısından çok faydası olacağını bunun yanı sıra zencefil ve yeşil çayda içebilirsiniz. Kışın tok karnına tatlı yememek gerekir ama günde en az iki şişe maden suyu içmenin vucuda çok faydası oluyor.”