''FAMOUS CUP'' ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI...

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Milta Bodrum Marina tarafından düzenlenen...

''FAMOUS CUP'' ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI...
Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Milta Bodrum Marina tarafından düzenlenen ''Famus Cup'' yelken yarışlarında Timoçin Önür ''Sky Marine-Meltem'' teknesiyle birinciliği elde etti.

Bodrum açıklarında gerçekleştirilen ve 20 teknenin katıldığı yarışma offshore ve şamandıra rotada yapıldı. Yarışmada Genel Klasman'da Timoçin Önür ''Sky Marine-Meltem'' teknesiyle birinci, Burak Algon ''Dragut'' isimli tekneyle ikinci ve Tolga Yağlı ''Mapfre-Fat Lemon'' isimli tekneyle üçüncü oldu.

Yarışmada dereceye girenlere ödülleri, Marina Yat Kulüp'te düzenlenen törenle verildi. Sunuculuğunu Gani Müjde'nin yaptığı ödül töreninde Fatih Erkoç ve Zafer Çebi Orkestrası bir konser verdi.

Bu arada yarışmaya ve ödül törenine Gani Müjde, Nejat İşler, Pascal Nouma, Bade İşcil, Sinan Tuzcu, Dolunay Soysert, Demir Demirkan, Zeynep Beşerler, Fatih Erkoç, Gözde Kansu, Fadik Sevin Atasoy, Bekir Aksoy, Ece Vahapoğlu, Emrah Elçiboğa, Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi oyuncuları Aras Bulut İynemli, Osman Karagöz, Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah, Nilperi Şahinkaya, Yeliz Kuvancı, Anıl İlter, Sercan Badur, Sinan Helvacı, Tolga Gülaç, BKM Mutfak oyuncularından Büşra Pekin ile Yeliz Öney, Burak Ertaş, Billur Kalkavan, Enis Arıkan, Elif Dağdeviren, Tuğba Altıntop, Yonca Evcimik, Andaç Haznedaroğlu gibi moda, sanat ve basın camiasından ünlüler katıldı.