Güvenliği Olmayan Yol Cana Maloldu!

Bodrum'da otomobili ile geçirdigi kaza sonucu yaşamını yitiren kişinin 36 yaşındaki evli ve 1 çocuk babası Mehmet Ali Haliloğlu olduğu belirlendi. Bölge sakinleri ise aynı yerde daha önce de çok kez kaza yaşandığını ifade ederek, kenarı uçurum olan yol kenarına çelik bariyer yapılmamasına isyan etti.

Güvenliği Olmayan Yol Cana Maloldu!

Akşam saatlerine doğru Mazı Mahallesi’nde yaşanan kazada Aşağı Mazı'dan Mumcular istikametine doğru seyir halindeki 48 V 9337 plakalı otomobil sürücüsü 36 yaşındaki Mehmet Ali Haliloğlu, direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yol kenarındaki beton direğe çarpan otomobil, daha sonra taklalar atarak metrelerce aşağı uçtu. 

Otomobilden fırlayan evli ve 1 çocuk babası Haliloğlu kazada yaşamını yitirdi. 

Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye 112 Acil Sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yoldan metrelerce aşağıda bulunan sürücüde yaptığı kontrolde, Haliloğlu'nun olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlendi.

Yoldan yaklaşık 150 metre aşağı uçtuğu ifade edilen Haliloğlu'nun cenazesi bulunduğu yerden Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ve Muğla 911 ekiplerince alındı. Cenazenin otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği kaydedildi.

Mehmet Ali Haliloğlu'nun Muğla Büyükşehir Belediyesi Liman İşletmesinde çalıştığı öğrenildi. 

Öte yandan bölge sakinleri ise aynı yerde daha önce de çok kez kaza yaşandığını ifade ederek, kenarı uçurum olan yol kenarına çelik bariyer yapılmamasına isyan etti.