İhracaatı Bodrum’dan Yönetecekler

Bodrum Ticaret Odası üyelerinden Neva Prestij Grubu'nun, savunma sanayindeki iştiraki Troyan Silah ve Sanayi A.Ş., uluslararası satışlarını Bodrum’daki ofisinden yapacak.

İhracaatı Bodrum’dan Yönetecekler

Bodrum’da faaliyet gösteren ve bölgede özellikle konut üretimi konsusunda büyük yatırımları olan Neva Prestij Grubu’nun savunma sanayindeki iştiraki Troyan Silah ve Sanayi A.Ş., üretimlerine devam ediyor. 

Ankara ve Kocaeli’ndeki fabrikalarında askeri araç zırhlama ve modernizyasyonu, kurşun geçirmez balistik miğfer ve yelek üretimine başlayan firma, uluslararası satışlarını Bodrum’un Ortakent Mahallesi’ndeki ofisinden yürütecek. 

Bodrum’da artık savunma sanayi ve yazılım firmalarının da yer almasını sağlayacaklarını dile getiren Neva Prestij Yapı ve Troyan Silah Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öztürk, “Ayrıca Bodrum – Milas karayolu üzerinde hayata geçireceğimiz teknokent projemiz var. Bu teknokent savunma sanayi yazılımcılarının ve tasarımcılarının kullanacağı; rahat ve üretkenliklerinin artacağı sosyal alanlı bir özel teknokent olacak. Bu projede Bodrum’da yaşayan bu yetenekteki insanlara istihdam sağlayacağız.” dedi.