Kafasına Vurularak Öldürüldü!..

Bodrum’da uykudayken kafasına sert bir cisimle vurulan Gökmen Cerrahoğlu adlı vatandaş, 10 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

Kafasına Vurularak Öldürüldü!..

Olay, 18 Eylül günü Bitez Mahallesi’nde bir inşaat şantiyesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre çalıştığı firmaya ait şantiyede uyuyan 44 yaşındaki Gökmen Cerrahoğlu’nun kafasına sert bir cisimle vuruldu. Topoğraf olduğu öğrenilen Cerrahoğlu, saldırı sonrası ağır şekilde yaralandı. 

İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla Acıbadem Bodrum Hastanesi’ne kaldırılan Gökmen Cerrahoğlu, burada yapılan ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesine alındı. 

10 gündür yaşam mücadelesi veren Gökmen Cerrahoğlu, bugün yaşam savaşını kaybetti. Savcı ve polis incelemesi sonrası, Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderilen cenazenin yarın Bursa’ya gönderileceği ve öğle namazına müteakip Bursa Hacı Zahide Camii’nde kılınacak namazın ardından Geçit Mezarlığı’na defnedileceği öğrenildi. 

Öte yandan Cerrahoğlu’nun başına sert bir cisimle vurarak önce ağır şekilde yaralanmasına, daha sonra da ölümüne neden olan Mehmet Ali Y. adlı şahsın, çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı bildirildi.