Kaybedilen Dava İçin Çifte Cinayet!

Dün akşamüstü saatlerinde Turgutreis mahallesinde, biri avukat diğeri emekli İcra Müdürü 2 kişinin silahla vurularak öldürülmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan 2 kişi, geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

Kaybedilen Dava İçin Çifte Cinayet!

İddiaya göre Galip Özmen (63) isimli katil zanlısı, işlettiği otelin mülk sahibi ile kira ödemesi nedeniyle sorun yaşadı. Mülk sahibi, tahliye davası açtı. Galip Özmen avukatlık için Eski İcra Müdürü Özcan Çavdar aracılığı ile Av. Mehmet Erdal Çam ile anlaştı. Galip Ö., avukata birkaç yüz bin TL para verdi. Adli süreç sonunda ise davayı mülk sahibi kazandı. 

Galip Özmen, dün Avukat Mehmet Erdal Çam’ı arayarak konuşmak istediğini dile getirdi. Dün Çam, Özcan Çavdar, Galip Özmen ve Galip Özmen’in arkadaşı Osman K., bir araya gelerek bir mekanda oturup kahve içtiler. Grup ardından 48 VU 220 plakalı hafif ticari araçla restorana gitmek için yola çıktı. Galip Özmen’in arkadaşı Osman K. da arkadan başka bir araçla grubu takip etti. 

Yolda araç içerisinde tartışma çıktı. Galip Özmen, kendisine kumpas kurulduğunu iddia ederek önce aracı kullanan Özcan Çavdar’ı tabanca ile vurdu. Daha sonra araçtan inip Avukat Mehmet Erdal Çam’a ateş etti.

Galip Özmen, iki kişiyi vurduktan sonra arkadan gelen Osman K.’nın aracına binip kendisini karakola götürmesini söyledi. Osman K., Galip Özmen’i karakola bıraktıktan sonra Denizli’ye gitti. 

Jandarmaya teslim olan katil zanlısı Galip Özmen ile Denizli’de gözaltına alınıp Bodrum’a getirilen Osman K. bugün öğle saatlerinde geniş güvenlik önlemleri altında Bodrum Adliyesi'ne getirildi.