KONACIK’TA COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Konacık’ta Kurban Bayramı coşkuyla kutlandı. Konacık Belediyesi tarafından...

KONACIK’TA COŞKULU BAYRAMLAŞMA
Konacık’ta Kurban Bayramı coşkuyla kutlandı. Konacık Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Belediye Meclis Salonu’nda bayramlaşma töreni düzenlendi.

Bayramlaşma Törenine; Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Belediye Meclis Üyeleri, MHP Konacık Belde Başkanı Eczacı Burak Söğütlü, Bodrum Şoförler Odası Başkanı Aytekin Çanakcı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Konacık Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği(KONKAD) Başkanı Dilek Nergiz, Konacık Spor Kulübü Başkanı Mehmet Melengeç, Belediye Personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Belediye Meclis Üyelerinin gelmesinin ardından vatandaşlar Meclis Salonu’na girerek, sırayla Başkan Tosun ve Meclis Üyelerinin elini sıkarak, bayramlaştı. Meclis Salonu’na gelen çocuklar Başkan Mehmet Tosun'un bayramını kutlarken, Başkan Tosun ve Meclis Üyeleri de tek tek vatandaşların bayramını kutladı.

Türk Milletinin ve İslam Âleminin Mübarek Kurban Bayramını kutlayarak söze başlayan Belediye Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi.

“Bodrum’da ve Konacık’ta yaşayan vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Bizde her yıl olduğu gibi bu yılda yine bayramın ikinci günü belediyede bir bayramlaşma töreni gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte beldemizde yaşayan yaşlıları, esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bayramın dört gününü bu şekilde ziyaretler yaparak geçirmeyi planlıyoruz. Ayrıca ben buradan sizler aracılığıyla bayram nedeniyle yoğunlaşan trafikten dolayı sürücülerimizi de dikkatli olmaları konusunda uyarmak istiyorum. Basın mensuplarımızın da Mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum.”


-BAŞKAN MEHMET TOSUN YAŞLILARLA BAYRAMLAŞTI

Kurban Bayramı’nın ikinci günü Başkan Mehmet Tosun ile Belediye Meclis Üyeleri ve MHP Konacık Belde Başkanı Eczacı Burak Söğütlü, belde de yaşayan yaşlıları ve esnafları ziyaret ederek, bayramlarını kutladılar.
Başkan Mehmet Tosun beldedeki yaşlılarla ve esnaflarla tek tek sohbet ederek, sorunlarını dinledi. Ayrıca belediye çalışmaları ile ilgili de bilgiler vererek, ziyaret esnasında bayram şekeri de hediye etti.