Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 03:59:23' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 03:59:23' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=03 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656441

SANAT GÜNEŞİ BODRUM'DA ANILACAK...

Türkiye'nin 'Sanat Güneşi' Zeki Müren, ölüm yıldönümünde bir kez daha anılacak.Anma...

SANAT GÜNEŞİ BODRUM'DA ANILACAK...
Türkiye'nin 'Sanat Güneşi' Zeki Müren, ölüm yıldönümünde bir kez daha anılacak.Anma törenlerinin finali ünlü sanatçının hayatının son yıllarını geçirdiği Bodrum'da yapılacak.

Kültür ve turizm Bakanlığı, Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Belediyesi'nin destekleri, Türk Eğitim Vakfı (TEV) ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı'nın organizasyonuyla, Türkiye genelinde düzenlenen anma etkinlikleri sanatçının ölüm yıldönümü olan 24 Eylül Cumartesi günü Bodrum'da gerçekleştirilecek bir tören ve Türk sanat müziği konseriyle tamamlanıyor.

Zeki Müren'in 20. ölüm yıldönümü münasebetiyle Bodrum'da düzenlenecek etkinlikler, Zeki Müren'in müzeye dönüştürülen evinde başlayacak. Unutulmaz sanatçı için okutulacak mevlit sonrasında Zeki Müren'in balmumu heykeli hayranları için sergilenecek.

Anma etkinlikleri akşam saat 20.00'de Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde icra edilecek Türk sanat müziği konseri ile tamamlanacak. Osmantan Erkır'ın sunumuyla gerçekleşecek olan konserde, Ayşe Taş ve Bekir Ünlüataer sahne alacak.