Konserde Maske ve Mesafe Unutuldu!

Bodrum’daki bazı işletmelerde konserler başladı. Seda Sayan’ın sahne aldığı mekanda eğlence tavan yaparken, sosyal mesafe kurallarının ise hiçe sayıldığı görüldü. Kent Haber'i arayan ve bölgede yaşayan vatandaşlar ise sessiz bölge olarak tanımlanan Gündoğan'da gece 24:00'den sonra icra edilen müziğin yüksek volümünden şikayetçi olduklarını dile getirdi.

Konserde Maske ve Mesafe Unutuldu!

Gündoğan Mahallesinde faaliyet gösteren bir mekanda da önceki gece ünlü sanatçı Seda Sayan sahne aldı. Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir sahnelerden uzak kalan Türk müziğinin güçlü seslerinden Seda Sayan, sahneye çıktı. Mekana gelen tatilcilerin kapalı alanda maske takmamaları ise dikkatlerden kaçmadı. Sosyal mesafe kuralına uymayan tatilciler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

NUR YERLİTAŞ’I ANDI

30 yıllık sırdaşı, yakın dostu ve modacısı Nur Yerlitaş‘ın geçtiğimiz Nisan ayında hayatını kaybetmesinin ardından üzüntülü günler geçiren Seda Sayan, ilk sahnesinde onun kendisi için diktiği bir kıyafeti giyerek dostunu andı.

Seda Sayan'ın sahne aldığı ilk gecesinde izleyenler arasında Gonca Vuslateri, Murat Aksu, Arzu Aslan, Bilal Özcan, Esra Özmen gibi sanat, cemiyet ve iş dünyasının birçok ünlü ismi yer alırken, özel konukları oğlu Oğulcan Engin ve kız arkadaşı Ezgi Eyüpoğlu ilgi odağı oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle bugüne kadar biraraya gelemeyen Seda Sayan ve Ezgi Eyüpoğlu gecede ilk defa yan yana geldi ve Eyüpoğlu müstakbel kayınvalidesini sahnede ilk kez izledi. Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüpoğlu gece boyunca arkadaşlarıyla şarkılara eşlik etti. Seda Sayan, oğlu ve Ezgi Eyüpoğlu için “Ah Geceler”i iki defa söyledi.
 
EZGİCİM ÇOK TATLISIN!
 
Seda Sayan "Maşallah çok güzel ve tatlısın. Birbirinize çok yakışıyorsunuz Allah tamamına erdirsin" diyerek müstakbel gelin adayına övgü dolu sözler sarf etti. Güzel sanatçı "Ayakkabılarımı oğlum Oğulcan anneler günü hediyesi olarak aldı. En güzel ayakkabılar bende" diyerek oğlunu işaret edip gelin adayı Ezgi Eyüpoğlu'na da sahneden göz kırptı.
 
Seda Sayan, hem çok özel repertuarı hem esprileriyle konuklara unutulmaz anlar yaşattı.