TÜLOV Etkinliklerini Sürdürüyor...

Türkiye Tanıtım Araştırma ve Laik Oluşum Vakfı (TÜLOV) Bodrum Şubesi'nin, Bodrum Oasis Avm’de düzenlediği yönetim kurulu toplantısı, Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nurettin Demir ve üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

TÜLOV Etkinliklerini Sürdürüyor...

Son yönetim kurulu toplantısını Bodrum Oasis Avm’de düzenleyen Türkiye Tanıtım Araştırma ve Laik Oluşum Vakfı, düzenlenen etkinliklerin değerlendirmesini yaparak önümüzdeki dönemde yapılması planlanan etkinlikleri konuştu. Toplantıya TÜLOV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nurettin Demir, TÜLOV Bodrum Şube Başkanı Av. Remzi Kazmaz ve vakıf üyeleri katıldı. 

TÜLOV yaklaşık bir aydır toplumsal kültür faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Oasis Avm’de gerçekleştirilen sinema günleri yoğun ilgi görüyor. Vakıf, Bodrum Belediyesi işbirliği ile 11-16 Eylül’de Karaova'da tarım kampı düzenliyor. Ardından Bodrum’dan ve Bodrum dışından katılacak kitapseverlere yönelik bir kitap fuarı düzenlemek için çalışmalarını da sürdürüyor.

Kent Haber’e konuşan TÜLOV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nurettin Demir "Bugün burada önümüzdeki dönemde yapacağımız gündeme dair konuları görüşeceğiz. Bunlar içinde en önemlisi kitap fuarı var Bodrum’da. Bütün Bodrum halkını, kitapseverleri, sanatseverleri TÜLOV’u takip etmelerini, etkinliklerimizi takip etmelerini rica ediyoruz." dedi.
 
TÜLOV Bodrum Şube Başkanı Av. Remzi Kazmaz ise yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

"Bodrum bir kültür merkezi. Biz de TÜLOV olarak kültür merkezinde halkımızın yararına toplumsal kültür faaliyetleri yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. TÜLOV’un herkese ihtiyacı var. O nedenle TÜLOV’a gönüllülük temeliyle katılmanızı istiyoruz." dedi.