Yapı Fuarı, 3’üncü Kez Yapılıyor

3. Bodrum Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı 9 Kasım’da açılıyor. Çağanlar İnşaat ana sponsorluğunda gerçekleşecek fuar, 9-12 Kasım tarihleri arasında konuklarını ağırlayacak.

Yapı Fuarı, 3’üncü Kez Yapılıyor

Düzenlediği fuarlarla Bodrum'da fuar kültürünün oluşmasında önemli katkılarda bulunan İdeal Fuar, 9-12 Kasım tarihleri arasında önemli bir fuara daha imza atıyor. İdeal Fuar, Bodrum Herodot Kültür Merkezi Fuar alanında, 3. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı’nı düzenliyor. Fuara, bölgede birçok proje üreten, sektöre yön veren firmalar katılacak.

Türkiye ve Dünya’nın farklı bölgelerindeki üretici, satıcı, alıcı ve tedarikçilerin ürün ve hizmetini buluşturan 3. Bodrum Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuar’ında emlak, inşaat projeleri, tedarikçi ürünlerinin yanı sıra, stant etkinlikleri ile de renkli görüntülere sahne oluyor. 

Başta Rusya olmak üzere, Dubai, Ukrayna, Kıbrıs ve Ortadoğu Ülkeleri’nden firmaların katılımcı olduğu fuar, Dünya’nın çeşitli ülkelerinden ziyaretçileri ağırlıyor. 

Milyon dolarlık yatırımcıları Bodrum’da bir araya getiren fuarda emlak, inşaat, inşaat projeleri ile inşaat sektörü tedarikçileri olmak üzere dört ana katılımcı kategorisi bulunuyor. 

KARAKAYA: 2024 YILINDA SÜRPRİZLERİMİZ OLACAK

Bodrum'da önemli fuarlara imza atan İdeal Fuar Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya, yaptığı açıklamada kalıcı başarı vurgusu yaptı. Fuar sektörü ile Bodrum bütünleşmesi sağladıklarını belirten Karakaya, “İdeal Fuar olarak Bodrum’da bir birinden önemli fuarlar gerçekleştirdik. Bodrum ekonomisine hitap eden fuarlarımız ile ticaret hacmini yükselttik. Hedefimiz sürdürülebilir bir fuar kültürü oluşturmaktır. Bundan sonraki projelerimizde de sürdürülebilir bir yaklaşım ortaya koyacağız. Yine Bodrum, turizm açısından çok önemli bir vizyona sahip. Bu bağlamda İdeal Fuar olarak bu vizyonu, doğru kanalize ederek, kongre turizmine katkı sunmayı hedefliyoruz. Bu fuarımızın üçüncüsünü gerçekleştiriyoruz. Daha önceki fuarlarımız oldukça ilgi gördü. Fuarlarımıza hem yurt dışında, hem de yurt içinde katılım oluyor. Uluslararası niteliği olan bir işe imza atıyoruz. Tüm paydaslarımıza ve ana sponsorumuza teşekkür ediyoruz. 2024 yılında çok sürpriz projelerle tekrar karşınızda olacağız. Daha güzel işlerde buluşmak dileğiyle.” diye konuştu