Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
ÖREN'DE ZIPKINLA BALIK AVLAMA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VAR
Tarih: 20/04/2017
Kaynak: DHA
ÖREN'DE ZIPKINLA BALIK AVLAMA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VAR
21 - 22 Nisan tarihlerinde, Milas'ın Ören Mahallesi'nde Zıpkınla Balık Avlama Şampiyonası düzenleneceği bildirildi.

Türkiye Sualtı Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonanın birinci ayağı Ören Mahallesi'nde yapılacak. Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü evsahipliğinde yapılacak olan şampiyonanın açılışı 21 Nisan Ören Marina'dan saat 14.30'da kortej yürüyüşüyle başlayacak. Çeşitli etkinliklerle devam edecek olan şampiyona 22 Nisan'da yapılacak olan zıpkınla balık avlama yarışmasıyla sona erecek. Etkinlikle ilgili bir açıklama yapan Milas İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, "Türkiye Sualtı Federasyonu yetkilileri ile birlikte Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öcalmaz'ın talimatıyla uzun bir süreden bu yana sürdürdüğümüz görüşmelerin ardından şampiyonanın bir ayağını Ören mahallemizde yapılmasına karar verildi. Yapılacak olan etkinlik hem ilimizin hem de ilçemizin tanıtılması amacıyla önemli. Milas Kaymakamız Eren Arslan ve Ören Mahalle
Muhtarımız Bekir Keser'in de destekleriyle yapacağımız organizasyona tüm halkımızı bekliyoruz" dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Dr. Gürol Oral
www.kenttv.net © 2000 - 2017 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)