23 Nisan Şenlikleri Başladı...

Oasis Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde 24 okul gösterilerini sergiledi. Şenliğe yoğun bir katılım vardı. 

23 Nisan Şenlikleri Başladı...

Oasis Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde 24 okul gösterilerini sergiledi. Şenliğe yoğun bir katılım vardı. 

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde bu yıl 21 - 23 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen 23 Nisan Çocuk Şenliği, ilçede faaliyet gösteren 24 okulun AVM içerisindeki gösterileriyle başladı. 

Öğle saatlerinde bando eşliğinde AVM’ye gelen okullar, Bodrum ve Muğla yöresine ait halkoyunlarında bale, zumba ve İspanyol danslarına kadar çeşit çeşit dans gösterileri sundu. Jimnastik, Bolero, Rock’n Roll gösterilerinin de sunulduğu etkinlikte müzik dinletileri de yapıldı. Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte vatandaşlar da öğrencilerin performanslarını cep telefonları kameraları ile kayıt altına aldı. Öğrencilerin gösterdikleri performans, ziyaretçilerin beğenisini kazandı. 

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Mazhar Vardar, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Mutluyuz. Yıllardan beri geleneksel olarak Bodrum’daki okullara sahnemizi açıyoruz. Onların burada hepsinin bir arada, farklı etkinliklerle mutlu olmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bu etkinliği devam ettireceğiz. Hem okullarımız, hem öğrencilerimiz hem velilerimiz, yaptığımız bu etkinliklerden çok mutlular. İnşallah herkesin mutluluğu devam etsin.”

Şenlik, 23 Nisan Salı günü, saat 14.00 – 17.00 arasında, sportif eğlenceler, survivor parkuru, çocuklarla münazara ve yüz boyama ile devam ederken, Mickey & Minnie Mouse çocuklara tüm eğlenceler boyunca eşlik edecek.