Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:34:11' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:34:11' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658278

BESİAD'DA GENEL KURUL YAPILDI...

Bodrum Esnaf, Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) 6. Olağanüstü Genel Kurulu...

BESİAD'DA GENEL KURUL YAPILDI...
Bodrum Esnaf, Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) 6. Olağanüstü Genel Kurulu 51 üyesinin katılımı ile Bodrum Ticaret Odasında gerçekleşti. Bir önceki dönem yönetim kurulu üyelerinin çoğunluğunun yeni yönetimde de görev aldığı gözlendi.

Genel Kurul açılış konuşması, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Divan Başkanlığını Av. Sertaç TÖZÜN’ün yaptığı Genel Kurul’da geçmiş dönem faaliyet raporu Dilek ERTEM tarafından, denetleme kurulu raporu Ahmet ÇATAKLI tarafından okundu ve üyeler tarafından ibra edildi.

Yönetime aday tek liste ile gerçekleşen genel kurul’da Engin Kaplan bir konuşma yaparak, BESİAD’ın olması gerektiği yeri, bunun nasıl başarılabileceğini, dernek tüzüğünün önemini ve yönetimin tek başına yeterli olmayacağını, üyelerin de derneğe sahip çıkması gerektiğini dile getirdi.

Konuşmasında Kuvayi Milliye dahil tüm şehitlerimiz, Atatürk ve Van’da kaybettiğimiz vatandaşlarımızı saygıyla andığını belirtirken, yeni yönetim olarak BESİAD’ın Engin OLCAY ve Sedad KETEN’den başlayarak gelmiş geçmiş tüm başkan ve yöneticilerine de teşekkürlerini dile getirdi.

Engin Kaplan’ın konuşmasının ardından kürsüye davet ettiği Atilla Serttaş; BESİAD’ın yeni dönemde hedeflediği projeleri ve derneği yükseltmek istedikleri çıtayı anlattı.

Üyelere de slayt gösterisi ile izletilen yeni dönem hedeflerini BESİAD’ı bir dernek merkezine kavuşturmak, Özel elektrik firmaları ile yapılan görüşmeler ile üyelere elektrik indirim projesini tamamlamak, Üye tanıtım kitabını tamamlamak, Multinet yemek firmasından alınan indirimi üyelere yaygınlaştırmak, BESİAD web sitesini daha etkin ve işlevsel hale getirmek, Bodrum CV projesini tamamlayarak Bodrum iş dünyasının personel sorununa çözüm üretmek, Üye sayısını BESİAD standartlarından ödün vermeden artırmak, Opet ile yapılan indirimli yakıt anlaşmasını üyeler arasında daha da yaygınlaştırılmak BESİAD’ı Bodrum ile ilgili bir istatistik kaynağı haline getirmek Bodrum Mavisi olgusunu markalaştırmak, Derneğin logosunu değiştirmek, Mali ve hukuki konularda BESİAD üyelerine ücretsiz hizmet veren danışma masasını daha aktif hale getirmek, Üyeler ile iletişimi artırmak, eğitim ve seminerlere devam etmek, gibi maddeler ile sıralayan Atilla Serttaş bu projelerin önemli bir kısmının final aşamasında olduğunu, üyelerin de desteğini istediklerini ve BESİAD’ın Bodrum için önemini dile getirdi.

Yapılan açık oylamanın ardından oy birliği ile seçilen yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor.

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
Yönetim Kurulu Başkanı: Engin Ali KAPLAN
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilek ERTEM
Genel Sekreter : Ahmet Atilla SERTTAŞ
Ahmet GÜMÜŞ
Cafer DOĞAN
Feridun SEZGİN
İbrahim Emre KÖROĞLU
Selçuk HAŞAR
Uğur İlhami ÖZDEN
Tolga TOPRAK

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
Kazım ARSLAN
Teoman YAMAN
Timur YILDIRIM
Özgür BAYINDIR
Hüseyin BAŞYAZICIOĞLU
Mehmet DAĞOĞLU
Muzaffer DAĞGEZ
Gündüz NALBANTOĞLU
Sami CANSÖZ
İlhan ERSAN

Denetleme Kurulu Asil Üyeleri
Rüştü TEZCAN
Sefa BENCİKLİ
Süleyman ORKUN

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri
Rüya USLU KARATOPRAK
Şevki EKMEKÇİ
Tufan SEPETÇİ

Disiplin Kurulu Asil Üyeleri
Nazlı AYDOĞAN KAPLAN
Özay KARTAL
Semayi YAMAN

Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri
Mustafa ÇORTOĞLU
Sevinç GÖKBEL
Sibel TOPANOĞLU

Yüksek Danışma Kurulu Asil Üyeleri
Ahmet ÇATAKLI
Hüseyin ANIL
Sertaç TÖZÜN

Yüksek Danışma Kurulu Yedek Üyeleri
Fatih ÖZDİL
Aydın DOĞER
Recai SEYMEN