Eşi ve Çocuğunun Önünde Katledildi!

Bodrum’un Yalıkavak Gökçebel Mahallesi'nde yaşanan cinayet ile ilgili kan donduran detaylar ortaya çıktı.

Eşi ve Çocuğunun Önünde Katledildi!

Bodrum’un Yalıkavak Gökçebel Mahallesi'nde yaşanan cinayet ile ilgili kan donduran detaylar ortaya çıktı. 

Bugün öğle saatlerinde yaşanan olayda, yeğeni tarafından düzenlenen silahlı saldırıya uğrayan 37 yaşındaki Şafak Kaya, göğsüne aldığı 2 kurşun yarası yüzünden ağır yaralanmış, kaldırıldığı Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirmişti. 

Edinilen son bilgilere göre; Şafak Kaya eşi Serap Kaya ve 4 yaşındaki çocuğu ile birlikte babasından kalan zeytinliğe zeytin toplamaya gitti. Öğle saatlerinde zeytinliğe gelen Kaya'nın üvey abisinin oğlu M.K., Şafak Kaya'dan zeytinliği terk etmesini söyledi. Kısa bir tartışmanın ardından bir anda belinden silahını çıkaran M.K., eşi ve çocuğunun gözleri önünde Şafak Kaya'nın göğsüne 2 el ateş etti. Görgü tanıkları, zanlının ateş etmeye devam ettiğini ancak silahın 2. elden sonra tutukluk yapması nedeniyle olay yerinden sakin bir şekilde ayrıldığını ifade etti.

Daha önce de bir akrabasını silahla yaraladığı için cezaevine girdiği ve yakın zamanda cezaevinden çıktığı öğrenilen M.K.'nın gerçekleştirdiği kanlı saldırının ardından serin kanlılıkla olay yerinden kaçtığı da edinilen bilgiler arasında.

Öte yandan zanlıyı yakalamak için güvenlik güçleri alarma geçti. Zanlıyı yakalamak için emniyet güçlerinin başlattığı çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.