Festival Bu Yıl Online Yapılacak

Bodrum’da bu yıl 3’üncüsü yapılacak olan Yoga Festivali, pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilecek.

Festival Bu Yıl Online Yapılacak

Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle Yoga Eğitmeni Menekşe Karaman tarafından organize edilen Yoga ve Sağlıklı Yaşam Festivali, Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde alanında uzman pek çok yoga eğitmeninin katılımıyla halka açık şekilde yapılıyordu. 

Bu yıl 28 Ekim -1 Kasım tarihlerinde 3’üncüsü gerçekleştirilecek festival, pandemi nedeniyle “Evden Canlı - Evde Sağlıklı” sloganıyla internet üzerinden yapılacak. Zoom programı aracılığıyla organize edilecek festival, Youtube üzerinden de yayınlanacak. 

Festivalle ilgili yapılan açıklamada “Pandemi döneminde olduğumuz için festivalimiz bu sene online gerçekleşecektir. “Evden Canlı - Evde Sağlıklı” mottosuyla yola çıkarak tüm etkinliklerimizi herkese açık ve ücretsiz olarak düzenledik. Festival program akışına sadık kalarak Youtube üzerinden canlı yayınlarla ve 100 kişi ile sınırlı olmak üzere Zoom konferans ile katılım sağlayabileceksiniz.

Sizi ve sevdiklerinizi bu mistik yolculuğa davet ediyoruz. Sağlığın, huzurun ve enerjinin keyfini çıkarın. Hep birlikte coşkuyla kutladığımız Bodrum'un en büyük Yoga festivaline siz, aileniz ve arkadaşlarınız davetlisiniz. Her yaştan herkesin katılabileceği 'Yoga ve Sağlıklı Yaşam Kutlaması'nda yer alacak olan canlı dersler, seminerler, canlı müzik, atölyeler, sohbetler ve özel etkinliklerin hepsi sağlıklı yaşamaya önem veren tüm Yoga severler için ücretsiz yapılacaktır.” denildi.

Festivalle ilgili gelişmleri aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz;

instagram: bodrumyogafest
Facebook: bodrumYOGAfestivali
Youtube: bodrumyogafest
Zoom ID: 791 9513 1873 Şifre: bodrumyoga