Göçer'den Sağlıkta Şiddete Kınama

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, önceki akşam Yaz Konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı. Kendisi de bir tıp doktoru olan Göçer, sağlıkçılara yönelik şiddeti kınadı.

Göçer'den Sağlıkta Şiddete Kınama

Sanatçı kendi eserlerinin yanı sıra Cem Karaca’dan, Müslüm Gürses'e, Erkin Koray’dan, dillere pelesenk olmuş muhteşem aşk şarkılarını sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan seslendiren Ferhat Göçer, Bodrum’da unutulmaz bir konsere imza attı. Ünlü sanatçıyı izlemeye gelen hayranları da konser boyunca şarkılara eşlik edip telefonlarının ışıkları ile Antik Tiyatro'da renkli görüntüler oluşturdu.  

“BEN DE ÇOK DAYAK YEDİM!”

Konser boyunca sevenleriyle sohbet eden Ferhat Göçer, hayranlarından gelen “Sağlıkcılara Uzanan Eller Kırılsın” tepkilerine karşı; “Bende zamanında çok dayak yedim. O günleri tabi ki unutamam. Sağlık sistemindeki güvenlik problemlerini En kısa sürede çözümleyerek hem hasta hem hekim açısından idari hizmetleri en üst kaliteye çıkartmak gerekiyor. Bütün sağlıkçı arkadaşlarımı sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Tabi ki sağlıkçıya uzanan eller kırılsın” dedikten sonra sevenleri tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. 

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalarak muhteşem bir performans sergileyen Göçer, hayranlarının istek parçalarını geri çevirmeyerek okudu.