Mahmut Tanal'dan Tokat'a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti. Tanal’a ziyarette CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan ve geçmiş dönem CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir de eşlik etti.

Mahmut Tanal'dan Tokat'a Ziyaret

Bayram tatilini geçirmek için bölgemize gelen Tanal, Ören’de Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile biraraya gelerek Belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ilk Muğla Milletvekilleri Nurettin Demir ve Süleyman Girgin’in danışmanlığını yapan, daha sonra Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne getirilen H.Arda Varol’u da makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Tanal ve Demir daha sonra Ören mahallesinde Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’la biraraya geldi. Özellikle pandemi döneminde CHP’li belediyelerin başarılı çalışmalara imza attıklarının altını çizerek; “Milas Belediyesinin de çalışmalarını görüyoruz. Koronavirüs ile mücadelenin ilk başladığı 16 Mart’tan beri tüm ekibinizle sahada oldunuz. Gerek sosyal yardımlar gerekse maske dağıtımı ve dezenfektan konusunda başarılı çalışmalarınız var. Bu anlamda sizleri kutluyorum” dedi.

Ziyaret için İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve Prof.Dr. Nurettin Demir’e teşekkür eden Başkan Tokat, Milas Belediyesi olarak ilçe genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Tanal daha sonra Alatepe mahallesini de ziyaret ederek mahalle sakinleriyle sohbet etti.