SİYASİLER AÇILIŞTA BULUŞTU

Uzun zamandan beri mobilya sektöründe hizmet veren Başbay Mobilya Konacık Beldesi...

SİYASİLER AÇILIŞTA BULUŞTU
Uzun zamandan beri mobilya sektöründe hizmet veren Başbay Mobilya Konacık Beldesi Atatürk Bulvarı Balkanoğlu İş Merkezi'ndeki yeni mağazasının açılışını geniş bir davetli topluluğunun katıldığı kokteyl ile gerçekleştirdi.Açılışa MHP Muğla Milletvekili Metin Ergun başta olmak üzere çok sayıda siyasetçi ve vatandaşlar katıldı.


Oldukça renkli görüntülere sahne olan Başbay Mobilya Mağazasının açılış töreninde bir konuşma yapan firma sahibi Namık Kemal Başbay," Yaklaşık on yıldır Başbay Mobilya olarak bu işi yapıyoruz. Bodrum bölgesinde Papatya Mobilya'nın bayisiyiz. Yeni yerimizde değişik konseptlerimizle tüm Bodrum halkını bekliyoruz." dedi.

Açılışa katılan MHP Muğla Milletvekili Metin Ergun;"Açılışını yapacağımız Başbay Mobilya Mağazamızın Bodrum'umuza hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Konacık Beldesi Atatürk Bulvarı Balkanoğlu İş Merkezi'nde gerçekleşen Başbay Mobilya açılış törenine, Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Metin Ergun, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran ve çok sayıda davetli katıldı.