Ünlü Zincir, La Quinta® İle Bodrum'da

Yaklaşık 90 ülkede 9 bin 300 oteliyle dünyanın en büyük otel franchise veren şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’deki iki yeni otelinden biri olan 175 odalı La Quinta by Wyndham Bodrum ile La Quinta® markasını büyütmeye devam ediyor.

Ünlü Zincir, La Quinta® İle Bodrum'da

Haftasonu Covid-19 önlemleri alınarak verilen La Quinta by Wyndham Bodrum Oteli Açılış Davetine; Bodrum ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Açılışta bir konuşma yapan otelin mülk sahibi Tatış Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Tatış, "Dünyada ve Türkiye’de pek çok yeri gezdim ancak beni bu otele getirdiklerinde görür görmez kararımı verdim. Otelin konumu ve bu harika koyun eşsiz manzarası beni çok etkilemişti. Şimdi Wyndham Ailesi ile çıktığımız bu yolda her şeyin çok daha güzel olacağına eminiz" dedi. 

Wyndham Hotels & Resorts Franchise Operasyonlari Direktörü Ayca Bilgin Beslen de yeni tesisleriyle ilgili olarak, “La Quinta Wyndham Hotels & Resorts ailesine katıldığında, bu markayı dünya genelinde büyütmek için güçlü bir potansiyel gördük. Markanın Avrupa’da ve dünyanın başka yerlerinde büyümeye devam ettiğini görmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’nin güzel kıyılarındaki bu heyecan verici oteller, büyüme arzumuzu perçinliyor ve pazarda sunduğumuz çeşitliliği mükemmel bir şekilde tamamlıyor” dedi. 

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, La Quinta by Wyndham Bodrum Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Tatış, İzmir Özel Türk Koleji Genel Müdürü Yiğit Tatış, Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Tatış, Ömer Borovalı, Wyndham Kalamış Genel Müdürü Mustafa Alparslan gibi seçkin davetlilerin yer aldığı organizasyonda konuklar önce leziz ikramlar ile gün batımının keyfini sürdüler, gecenin ilerleyen saatlerinde ise müziğin ve eşsiz Bodrum Kalesi manzarasının keyfini çıkarttılar.

La Quinta by Wyndham Bodrum hakkında:

Bodrum Yarımadası’nın güzel manzarasını sunan 175 odalı La Quinta by Wyndham Bodrum’da, şık misafir odaları, iki restoran ve bir roof-bar bulunuyor. Barkdakçı Koyu’nda bu ay açılması planlanan otelde açık havuz, sauna ve fitness merkezi gibi misafirlerin tatil sırasında da hareketli kalmasına yardımcı olacak imkanlar yer alıyor. Oteldeki diğer imkanlar arasında çalışma alanı ve esnek kullanımlı bir etkinlik alanı da bulunuyor.

La Quinta by Wyndham otelleri, dünya genelinde binlerce otel, tatil köyü ve devre tatil tesisini kapsayan dünyanın en bol kazançlı ödül programı Wyndham Rewards® bünyesinde yer alıyor. Her ziyaretçinin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanan programın üyeleri, her geçerli konaklamada 1.000 puan kazanıyor ve bu puanları ücretsiz konaklama, hediye çekleri, hediyelik eşyalar ve daha fazlasını kapsayan geniş bir yelpazedeki seçeneklerde kullanabiliyor. 

Markanın tüm tesislerinde, Wyndham Standartlarında Covid-19 Tedbirleri ve global “Count on Us” Programı uygulanıyor.