Arsuz’da Kitaplarını İmzaladı...

Bodrum Belediyesi’nin desteği ile Hatay’daki Bodrum – Arsuz Kardeşlik Kenti’nde çocuklar için imza günü etkinliği yapıldı.

Arsuz’da Kitaplarını İmzaladı...

Depremzede çocukların ve ailelerinin katıldığı imza gününde çocuk kitapları yazarı Nevra Nergiz, Bodrum’daki Acayip Günlerim isimli kitabını imzaladı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Arsuz Belediye başkanı Dr. Asaf Güven’in de katıldığı etkinlikte yüzlerce çocuğa kitaplar hediye edildi.

Çocuk kitapları yazarı Nevra Nergiz, duygu ve düşüncelerini “Uzun zamandır aklımda Hatay’a gidip oradaki çocuklarla buluşmak vardı. Arsuz’daki kardeş kentimizi ziyaret etmek, çocuklarla ve aileleriyle sohbet etmek, kitaplar üzerine konuşmak hepimize çok iyi geldi. Bodrum Belediyesi’ne ve özellikle de belediye başkanımız Ahmet Aras’a bu fırsatı bize sundukları için teşekkür ediyorum. Arsuz’a bir miktar Bodrum götürmüş olduk kitaplar sayesinde. Umarım tüm çocuklar Bodrum’daki Acayip Günlerim’i okurken keyif alır, bolca hayal kurarlar. Hepsini kucaklıyor ve yeniden buluşmayı diliyorum.” ifadeleri ile anlattı.